Yaptığımız tüm işlerde 2 yıl ürün 1 yıl işçilik garantisi Bilgi ve randevu için hemen arayın!

Tarihçemiz

Elegans oto döşeme olarak faaliyetine 1995 yılında başlayan firmamız, yurt dışı ihracat ağırlıklı olarak faaliyet göstermekteydi,yurt içi piyasasından gelen talepler doğrultusunda 2011 yılında Elegans Deri Dizayn ismi ile Türkiye sektörüne de ağırlık veren firmamız oto dizayn ve deri döşeme alanında faaliyet göstermektedir.

Çalışmalarımızın %60’ını ihracata ayıran firmamız, bu alanda Porsche, BMW, Mercedes, Audi, Wolksvagen, Land Rover, Jeep, Citröen, Peugeot, Karavan, Vip araçlar, Jet uçak koltukları ve otobüs koltuğu olmak üzere özellikle Almanya ağırlıklı olmak üzere yurt dışı ihracat yapmaktadır.

İç pazara yönelik çalışmalarını oto deri direksiyon kaplama, yat dizayn, motosiklet seleleri ve motosiklet deri aksesuarları konusunda, aylık 5.000 adedi aşan deri direksiyon kaplamamızla ürün gamını genişleten firmamız, Farklı dikiş tekniği ile deri direksiyon kaplama konusunda, pazarda bir marka haline gelmiştir.

Misyonumuz

1995’den bu yana ELEGANS Oto Dizayn ve Elegans Deri Dizayn adı ile oto dizayn ve deri dizayn iş hayatımızda ilk günden itibaren bulunduğumuz sektörde öncü, yaratıcı serbest piyasa koşularında rekabetçi çözümlerimizle kadromuza ve müşterilerimize değer kazandırmak ve katılımcı bir yönetim kadromuz ile iş hayatımızın tüm unsurları ile çevre güvenliğine, Kanunlara, toplumsal ve etik değerlere saygılı ve sosyal sorumluluk bilinci ile sürdürülebilir bir büyümeyi arzulamaktır.

Vizyonumuz

Yasaların çizdiği yol istikametinde, iş ahlakı ticaret hayatımızın yazılı kurallarına uymanın yanı sıra, kişisel ve kurumsal söz ve taahhütlerini yerinde ve zamanında tam ve kusursuz olarak yerine getiren bir firma olarak sektörümüzde öncü bir kuruluş olarak yerine getirmektir.

Firmamız dürüst bir tacir kimliğini muhafaza etmek için bu yaklaşımı ve özeni tüm kadromuza empoze etmiş ve bu inançla birlikte bir güveni tesis etmek olmuştur.

İş sektörüne girdiğimiz Tarihten itibaren vizyonumuz ve misyonumuza bağlı kalarak odaklandığımız hedefimize varmak için ilk etapta kalitemizi ve unvanımızı korumak için deneyimli proje mühendislerimiz ile projelendirilmiş belgelerimizi tasdik ederek yola koyulmak olmuştur.

Uzman kadromuz deneyimli proje mühendislerimiz ile beraber TSE ve TÜV’ ün gösterdiği standartlarda araç dizayn ettiğimiz arabalar, yapılan testler neticesinde onaylı belgeleri almış ve o andan itibaren daha iddialı bir şekilde oto dizayn sektöründe öncü ve itibarlı bir firma olarak yer almış bulunmaktayız.

Her Dönüşte Mükemmellik EDD Deri Direksiyon Kaplaması

Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?